CMC Putex Sp. z o.o.
Organizator Turystyki, Właściciel Bazy Turystycznej w Polsce
ENERGYLANDIA
LATO W MIEŚCIE 2019
Karty EDENRED
MULTISPORT dla CMC Poland
Regulaminy ZFŚS CMC Poland Sp. z o.o. 2019
Wycieczki Ogólnozakładowe CMC 2019
Wczasy Rodzinne CMC 2019
Wycieczki Wydziałowe CMC
CMC Oferty Kultura
CMC Bufety
36 HMPH w PN 2019
36 HMPH w PN 2019
                             
 

 

HARMONOGRAM

36 Międzynarodowych Halowych Mistrzostw Polski Hutników w Piłce Nożnej

Grupa A

26.sty

 

Grupa B

26.sty

 

1

CMC Logistyka

 

 

 

1

Koksownia Przyjaźń

Dąbrowa Górnicza

 

 

2

Windex Holding Sp. z o.o. 

 

 

2

Koksownia Kraków

Arcellor Mittal 

 

 

3

CMC Poland Sp. z o.o.

 

 

3

ZO OS KOVO Huta Trinec

 

 

4

Albatur

 

 

4

Huta Bankowa Sp. z o.o.

 

 

 M

Terminarz Gier Grupy A

Wynik        K

 

 M

Terminarz Gier Grupy B

Wynik             K

 

1

9.00 - 9.15

Logistyka

Windex

3

3

2:3

 

2

9.20-9.35

Koksownia DG

Koksownia AM

0

3

 

 

3

9.40 – 9.55

CMC Poland

Albatur

4

0

 

 

4

10.00 – 10.15

Huta Trinec

Huta Bankowa

2

3

   

5

10.20 – 10.35

Logistyka

CMC Poland

2

2

2:3

 

6

10.40 – 10.55

Koksownia DG

Huta Trinec

0

2

   

7

11.00 – 11.15

Windex

Albatur

1

1

3:4

 

8

11.20 – 11.35

Koksownia AM

Huta Bankowa

5

1

   

9

11.40 – 11.55

Logistyka

Albatur

4

0

 

 

10

12.00 – 12.15

Koksownia DG

Huta Bankowa

1

4

   

11

12.20 – 12.35

Windex

CMC Poland

1

1

3:1

 

12

12.40 – 12.55

Koksownia AM

Huta Trinec

2

2

1:3

 

Tabela Grupy A

 

 

 

 

Tabela Grupy B

 

 

 

 

1

 CMC Poland Sp. z o.o.

A1 3,6, 7:3

 

1

 Koksownia AM

B1 3,8, 10:3

 

2

 Windex

A2 3,5, 5:5

 

2

 Huta Bankowa

B2 3,6, 8:8

 

3

 Logistyka

A3 3,5, 9:5

 

3

 Huta Trinec

B3 3,4, 6:5

 

4

 Albatur

A4 3,2, 1:9

 

4

 Koksownia DG

B4 3,4, 1:9

 
 
 

ĆWIERĆFINAŁ 15 min bez przerwy

Mecz

Godz.

Grafik

Drużyny

Wynik

 

13

13.10 – 13.25

A1 – B4

CMC Poland

Koksownia DG

6

0

C1

14

13.30 – 13.45

B1 – A4

Koksownia AM

Albatur

5

0

C2

15

13.50 – 14.05

A2 – B3

Windex

Huta Trinec

0

4

C3

16

14.10 – 14.25

A3 – B2

CMC Logistyka

Huta Bankowa

4

0

C4

PÓŁFINAŁ 15 min bez przerwy

Mecz

Godz.

Grafik

Drużyny

Wynik

 

17

14.40 – 14.55

C1 – C4

CMC Poland

CMC Logistyka

5

2

 

18

15.00 – 15.15

C2 – C3

Koksownia AM

Huta Trinec

1

3

 

FINAŁ 15 min bez przerwy

Mecz

Godz.

Grafik

Drużyny

Wynik

 

19

15.30 – 15.45

Mecz o

III m-ce

CMC Logistyka

Koksownia AM

5

0

 

20

15.55 – 16.10

Mecz o

I m-ce

CMC Poland

Huta Trinec

0

3

 

TABELA MISTRZOSTW

Mistrz Polski 2019

ZO OS KOVO Huta Trinec

2 miejsce

CMC Poland Sp. z o.o.

3 miejsce

CMC Logistyka

4 miejsce

Koksownia Kraków Arcellor Mittal 

5 miejsce

Huta Bankowa Sp. z o.o.

6 miejsce

Windex Holding Sp. z o.o. 

7 miejsce

Albatur

8 miejsce

Koksownia Przyjaźń Dąbrowa Górnicza

Najlepsi z najlepszych

Najlepszy zawodnik

KRYSTIAN SOCHACKI - Koksownia Kraków Arcellor Mittal 

Najlepszy strzelec

DANIEL WIECZOREK – CMC Logistyka

Najlepszy bramkarz

SŁAWOMIR LIBERSKI – CMC Poland Sp. z o.o.

Najstarszy zawodnik finałów

KAZIMIERZ SIKORA - CMC Poland Sp. z o.o.

Puchr Fair-Play

ZO OS KOVO Huta Trinec

 

 

 
 

Organizator:
CMC Putex Sp. z o.o.
42-400 Zawiercie, ul. Paderewskiego 61

BOGUSŁAW PNIAK
tel.        695 107 117
FAX       32 67 212 24
e-mail:
prezes@putex.pl



TERMINARZ Pobierz
Zaproszenie Pobierz
Regulamin Pobierz
Warunki uczestnictwa Pobierz
Lista zawodników Pobierz
Informacja o zakładzie Pobierz
Dokumenty 36 MHMPHwPN: